גרסת התוכנה

מתוך organicwiki
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

רישיון

אתר הוויקי הזה מופעל על ידי מדיה־ויקי, © 2001-2021 Magnus Manske, Brion Vibber, Lee Daniel Crocker, Tim Starling, Erik Möller, Gabriel Wicke, Ævar Arnfjörð Bjarmason, Niklas Laxström, Domas Mituzas, Rob Church, Yuri Astrakhan, Aryeh Gregor, Aaron Schulz, Andrew Garrett, Raimond Spekking, Alexandre Emsenhuber, Siebrand Mazeland, Chad Horohoe, Roan Kattouw, Trevor Parscal, Bryan Tong Minh, Sam Reed, Victor Vasiliev, Rotem Liss, Platonides, Ashar Voultoiz וגם אחרים.

מדיה־ויקי היא תוכנה חופשית; באפשרותכם להפיץ אותה מחדש ו/או לשנות אותה לפי תנאי הרישיון הציבורי הכללי של גנו המפורסם על ידי המוסד לתוכנה חופשית: גרסה 2 של רישיון זה, או (לפי בחירתכם) כל גרסה מאוחרת יותר.

מדיה־ויקי מופצת בתקווה שהיא תהיה שימושית, אך ללא כל הבטחה לאחריות; אפילו לא אחריות משתמעת של יכולת להיסחר או התאמה לרישיון מסוים. ראו את הרישיון הציבורי הכללי של גנו לפרטים נוספים.

הייתם צריכים לקבל העתק של הרישיון הציבורי הכללי של גנו יחד עם תוכנה זו; אם לא, כתבו למוסד לתוכנה חופשית: Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA או קראו אותו ברשת.

תוכנות מותקנות

תוכנה גרסה
MediaWiki 1.17.0
PHP 5.6.40 (cgi-fcgi)
MySQL 5.6.49-cll-lve
visited from 3.237.16.210
כלים אישיים
גרסאות שפה
מרחבי שם
פעולות
צפיות
ניווט
תיבת כלים